Hallitus

Liityjoukkoomme470x240

Sähköpostit muotoa (ellei toisin mainittu) etunimi.sukunimi@sel.fi

Puheenjohtaja Päivi Juntti

Varapuheenjohtaja Sari Hepola
sari.hepola@espoo.fi

Sihteeri Marika Rae

Minna Viinamäki
minna.viinamaki@sel.fi

Ulla Netsäinen
ulla.netsainen@eduouka.fi

Anne Grönqvist
anne.gronqvist@porvoo.fi

Tiina Kujala
kujalatiina4@gmail.com

Sanna Hannus
sanna.hannus@sel.fi

Mari Lapinkoski
mari.lapinkoski@gmail.com

Marja-Leena Tiainen
marja-leen.tiainen@toivakka.fi

Kai Nihti
kai.nihti@hmledu.fi

Toimihenkilöt vuonna 2017

Sihteeri ja jäsenasiainsihteeri Marika Rae

Päätoimittaja Merja Koivisto

Nettisivuvastaava Jani Käsmä jani@kasma.fi